ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

K18

Κ16

Κ14

Κ12

Κ10

Κ8

K6

1η Αγωνιστική
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
2η Αγωνιστική
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ
3η Αγωνιστική
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΜΑΡΚΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
4η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
5η Αγωνιστική
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
6η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΡΚΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
7η Αγωνιστική
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
8η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
9η Αγωνιστική
ΜΑΡΚΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
10η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ
11η Αγωνιστική
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
12η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΡΚΟ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
13η Αγωνιστική
ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
14η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
15η Αγωνιστική
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
16η Αγωνιστική
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
17η Αγωνιστική
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
18η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΡΚΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
19η Αγωνιστική
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
20η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
21η Αγωνιστική
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΜΑΡΚΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
22η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
23η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
24η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
25η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
26η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
27η Αγωνιστική
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
28η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
29η Αγωνιστική
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
30η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Κοινοποιηση